Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024
Mitsubishi Electric Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Product Manager – Variable Frequency Inverters & Low Voltage Switchgear CEE

  • Poznań, wielkopolskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Jesteśmy Mitsubishi Electric Europe B.V., oddziałem w Polsce, częścią renomowanej międzynarodowej korporacji z ponad stuletnią historią innowacji i doskonałości. Nasza podróż rozpoczęła się w 1921 roku w Japonii, gdzie staliśmy się liderem w rozwijaniu myśli technicznej i wprowadzaniu na rynek przełomowych produktów. Dziś, z główną siedzibą w Balice, Polska, kontynuujemy misję wykorzystywania naszych technologii do codziennego przyczyniania się do rozwoju społeczeństwa. Specjalizujemy się w szerokim spektrum dziedzin - od automatyki przemysłowej, poprzez technikę satelitarną i kosmiczną, aż po technologie komunikacyjne i informacyjne. Nasze produkty i rozwiązania, takie jak sterowniki PLC, CNC, przetwornice, panele operatorskie, roboty przemysłowe, czy aparatura niskiego napięcia, są synonimem najwyższej jakości i innowacyjności. Jesteśmy dumni, że nasze biura i zakłady można znaleźć na całym świecie, co świadczy o naszej międzynarodowej obecności i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci. Nasze zaangażowanie w tworzenie nowych technologii jest nieustające. Jesteśmy pionierami w branży, a nasza praca przekłada się na realne rozwiązania, które ułatwiają życie i pracę ludzi na całym świecie. W Polsce, nasz oddział nie tylko dostarcza zaawansowane technologicznie produkty, ale także oferuje wsparcie techniczne, szkolenia i serwis, aby nasi klienci mogli w pełni wykorzystać potencjał naszych innowacji. Jako Mitsubishi Electric, zawsze stawiamy na rozwój i doskonalenie. Nasze podejście do biznesu opiera się na zaufaniu, jakości i odpowiedzialności. Dążymy do tego, aby każde nasze działanie było krokiem naprzód w kierunku lepszej przyszłości dla wszystkich. Zapraszamy do współpracy i bycia częścią naszej nieustającej podróży ku doskonałości.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i wdrażanie strategii rozwoju, promocji oraz sprzedaży produktów
  • Wsparcie przedsprzedażowe działu handlowego oraz udział w spotkaniach biznesowych z klientami firmy
  • Pełnienie roli eksperta w obszarze napędów VFD oraz aparatury łączeniowej oraz pomoc konsultacyjna w zakresie doboru napędów i aparatury łączeniowej do aplikacji przemysłowych
  • Odpowiedzialność za budżet sprzedażowy w obszarze napędów oraz aparatury łączeniowej
  • Udział w tworzeniu specyfikacji nowych produktów oraz rozwój aktualnego portfolio
  • Monitorowanie i analiza rynku
  • Tworzenie materiałów marketingowych oraz przygotowywanie materiałów szkoleniowych dla działu handlowego
  • Wystąpienia publiczne w konferencjach, webinariach, targach etc.
  • Raportowanie pracy w dedykowanym systemie CRM

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki Elektrotechnika, Energoelektronika, Automatyka i Robotyka, Mechatronika lub pokrewne)
  • Minimum 5 letnie doświadczenie w branży automatyki przemysłowej w obszarze napędów oraz aparatury łączeniowej niskiego napięcia
  • Bardzo dobra znajomość technologii napędowej VFD, silników AC oraz DC, aparatury łączeniowej, podstawy mechatroniki (układy przeniesienia napędu)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Prawo jazdy kat B i gotowość do odbywania podróży służbowych (również zagranicznych)
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Power Point, Word, Outlook)
  • Umiejętność tworzenia materiałów o charakterze marketingowym i szkoleniowym
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz nastawienie na rozwój zawodowy
  • Kreatywność i otwartość na nowe wyzwania zawodowe
  • Doświadczenie w marketingu produktowym lub sprzedaży B2B (rynek maszynowy / OEM)
  • Doświadczenie aplikacyjne w zakresie technologii napędowej oraz aparatury łączeniowej
  • Umiejętność adaptacji w codziennej pracy narzędzi AI

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku będącej globalnym liderem technologicznym w zakresie napędów VFD z Japońskim DNA
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole ukierunkowanym na rozwój zawodowy, poszerzanie wiedzy technicznej i doskonalenie umiejętności
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego (w kierunku technicznym, sprzedażowym, marketingowym, zarządzania) oraz możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego na międzynarodowej arenie
  • Samochód służbowy również do użytku prywatnego
  • Dostęp do szerokiego wachlarzu szkoleń twardych oraz miękkich
  • Dodatkowy system bonusowy – adekwatny do zajmowanego stanowiska
  • Hybrydowy model pracy
  • Pakiet benefitów