Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024

Project Manager

  • Aleksandrów Kujawski, kujawsko-pomorskie pow. aleksandrowski

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Green Capital spółka akcyjna z siedzibą w Warszawie jest podmiotem inwestycyjnym, działającym na rynku kapitałowym, nieruchomościowym oraz OZE. Michał Polanowski, Mistrz Świata i Europy w Windsurfingu, założyciel i pomysłodawca tego przedsięwzięcia w ciągu kilku poprzednich lat stworzył firmę z kapitałem zakładowym przekraczającym 45 mln zł. Chcąc rozszerzyć jej skalę działalności o nowe rynki, postanowił powołać do tego celu spółkę akcyjną.  Łączy ona pasje i wieloletnie doświadczenie grupy specjalistów, menagerów i inwestorów z różnych branż. Jako interdyscyplinarna grupa ekspertów dostarczamy nowoczesne i kompleksowe rozwiązania. Naszym kontrahentom pomagamy podejmować najlepsze decyzje, jak również wspieramy ich rozwój.

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja projektów do etapu uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę oraz statusu RTB,
  • współpraca przy przygotowaniu i przekazywaniu wytycznych oraz dokumentacji do nowych projektów OZE, m.in.: DŚ, WZ, MPZP,
  • uzyskiwanie poszczególnych decyzji administracyjnych dla części projektów,
  • uzyskanie wszelkich uzgodnień i decyzji niezbędnych do uzyskania PNB,
  • prowadzenie rozmów z lokalnymi władzami administracji publicznej w celu uzyskania decyzji i pozwoleń,
  • tworzenie harmonogramów procedur dla poszczególnych projektów i regularna weryfikacja postępów; raportowanie postępów i zagrożeń realizacji projektów
  • kontakt bezpośredni z właścicielami gruntu przy kluczowych projektach,
  • koordynacja lokalnych konsultacji społecznych przy tworzeniu projektów PV,
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży OZE - przy tworzeniu/rozwoju farm PV,
  • znajomość dokumentacji projektowych, rozeznanie projektowe na mapach,
  • znajomość obsługi Pakietu Microsoft Office (Word, Excel),
  • znajomość podstaw obsługi programu Qgis,
  • znajomość podstaw prawa budowlanego,
  • komunikatywność, umiejętność budowania relacji,
  • umiejętność redagowania pism firmowych i urzędowych,
  • doświadczenie w koordynowaniu wielu projektów jednocześnie,
  • samodzielność i wysokie zdolności organizacyjne,
  • doświadczenie w pracy na plikach w chmurze oraz narzędziach do zespołowej koordynacji pracy.

To oferujemy

  • pracę w biurze w Aleksandrowie Kujawskim/ Toruniu,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, kartę MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie, dostęp do programu MasterBenefit, vouchery świąteczne, system poleceń pracowniczych,
  • rozwojową pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych w przyszłościowej branży.
  • współpracę w świetnej atmosferze z efektywnym, ukierunkowanym na realizację celów profesjonalnym zespołem.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GREEN CAPITAL S.A. 02-001 Warszawa Aleje Jerozolimskie 85/21, NIP: 5223047478 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.