Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024

Młodszy Projektant/-tka OZE

  • Aleksandrów Kujawski, kujawsko-pomorskie pow. aleksandrowski

Asystent

Umowa o pracę

Pełny etat

Green Capital spółka akcyjna z siedzibą w Warszawie jest podmiotem inwestycyjnym, działającym na rynku kapitałowym, nieruchomościowym oraz OZE. Michał Polanowski, Mistrz Świata i Europy w Windsurfingu, założyciel i pomysłodawca tego przedsięwzięcia w ciągu kilku poprzednich lat stworzył firmę z kapitałem zakładowym przekraczającym 45 mln zł. Chcąc rozszerzyć jej skalę działalności o nowe rynki, postanowił powołać do tego celu spółkę akcyjną.  Łączy ona pasje i wieloletnie doświadczenie grupy specjalistów, menagerów i inwestorów z różnych branż. Jako interdyscyplinarna grupa ekspertów dostarczamy nowoczesne i kompleksowe rozwiązania. Naszym kontrahentom pomagamy podejmować najlepsze decyzje, jak również wspieramy ich rozwój.

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie instalacji PV, wykonywanie wizualizacji oraz przygotowanie dokumentacji technicznej,
  • wykonywanie PZT oraz wyliczeń w produkcji energii elektrycznej dla projektów fotowoltaicznych o mocach 1MW+,
  • tworzenie rysunków profili poprzecznych, podłużnych do uzgodnień z zarządcami dróg,
  • dobór optymalnych komponentów instalacji oraz ich rozstawienia, tworzenie kalkulacji zmierzających do optymalizacji,

Nasze wymagania

  • znajomość oprogramowania typu AutoCAD, PVsyst/PvSol i MS Office,
  • wiedza z zakresu projektowania instalacji PV,
  • znajomość komponentów instalacji PV,
  • umiejętność z zakresu projektowania przyłączy średniego/wysokiego napięcia,
  • znajomość przepisów, norm i standardów związanych z projektowaniem,
  • znajomość przepisów i norm dotyczących usytuowania przyłączy,
  • umiejętność przeprowadzania analiz efektywności energetycznej projektów PV oraz optymalizacji,
  • dokładność, rzetelność i terminowość w wykonywanych obowiązkach,
  • gotowość do podejmowania nowych wyzwań, otwartość na zmiany
  • posiadanie kwalifikacji do sporządzania projektów koncepcyjnych jak i elektrycznych będzie dodatkowym atutem,

To oferujemy

  • pracę w biurze w Aleksandrowie Kujawskim/ Toruniu,
  • zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę,
  • niezbędne narzędzia do pracy: telefon, laptop, kartę MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie, dostęp do programu Master Benefit, vouchery świąteczne,system poleceń pracowniczych,
  • rozwojową pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych w przyszłościowej branży,
  • współpracę w świetnej atmosferze z efektywnym, ukierunkowanym na realizację celów profesjonalnym zespołem.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GREEN CAPITAL S.A. 02-001 Warszawa Aleje Jerozolimskie 85/21, NIP: 5223047478 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.