Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024

Specjalista ds. administracyjnych w zespole zarządzania projektami

  • Wrocław, dolnośląskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

ABBLE GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie raportów, zestawień i innych dokumentów
  • Prowadzenie prac administracyjnych związanych z organizacją szkoleń
  • Rezerwacja hoteli, noclegów oraz biletów lotniczych
  • Nadzór nad zamówieniami
  • Wsparcie zespołu w bieżących projektach i planowaniu (zarówno w Polsce jak i zagranicą)
  • Udział w czynnościach rekrutacyjnych
  • Kontrola kompletności danych w systemach
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z pracownikami i podwykonawcami
  • Uczestnictwo we wdrażaniu nowych rozwiązań, wspierających procesy operacyjne usprawniające pracę biura
  • Realizacja zadań ad hoc
  • Inne prace operacyjne i biurowe

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - minimum poziom B2
  • Wysoka kultura osobista
  • Zdolności analityczne
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Komunikatywność i swoboda w nawiązywaniu kontaktów
  • Poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania
  • Inicjatywa, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Terminowość i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Nastawienie na pracę wielozadaniową
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna LUXMED
  • Karta sportowa MULTISPORT
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Parking dla pracowników
  • Inicjatywy charytatywne
  • Elastyczny czas pracy
  • Program rekomendacji pracowników

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ABBLE GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 51-180 Wrocław ul. Kaczeńcowa 10, NIP: 8992869276 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.