Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024

Operator urządzeń obróbki cieplnej

  • Stalowa Wola, podkarpackie pow. stalowowolski

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Firma Iwamet Sp. z o.o. zatrudni Operatora urządzeń obróbki cieplnej.

Obowiązki

  • Realizacja procesów obróbki cieplnej (hartowanie, przesycanie, starzenie)
  • Obsługa urządzeń obróbki cieplnej
  • Przygotowanie oraz pakowanie wsadu pieca
  • Transport odlewów na obróbkę cieplną
  • Cechowanie próbek technologicznych obrabianych cieplnie
  • Cechowanie odlewów po obróbce cieplnej

Wymagania

  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • rozwinięte zdolności interpersonalne oraz komunikatywność
  • umiejętność zarządzania czasem
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • doświadczenie nie jest wymagane

Oferujemy

  • pracę w systemie czterobrygadowym
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach
  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • atrakcyjny system premiowy