Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024

Spawacz

  • Młodzieszyn, mazowieckie pow. sochaczewski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

BRUTA to sprawdzona hurtownia BHP z długoletnim doświadczeniem na rynku, działająca od 1997 roku. Oferujemy szeroki wybór odzieży roboczej, obuwia ochronnego oraz artykułów BHP, spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Firma Bruta specjalizuje się w dostarczeniu pracowników z Polski i ze wschodu na różne stanowiska pracy ,od pracowników fizycznych i produkcyjnych do pracowników wykwalifikowanych takich jak: spawacz,ślusarz,operator wózków widłowych,elektryk,operator maszyn,stolarz,pracownik budowlany i innych w zależności od potrzeb naszych klientów.

spawacz

Obowiązki

  • spawanie metoda TIG

Wymagania

  • umiejętność w spawaniu

Oferujemy

  • umowa o pracę bezpośrednio u klienta
  • spawanie ,montowanie balustrad,ogrodzeń i konstrukcji

  • możliwość długotrwałej współpracy,możliwość zakwaterowania-płatne

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BRUTA 31-564 Kraków Al.Pokoju 78, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.