Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024
  • Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie pow. ostrowski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista / Specjalistka ds. zakupu

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z dostawcami surowców i opakowań,
  • Kontrola i optymalizacja poziomu zapasów magazynowych,
  • Bieżąca kontrola kontraktów,
  • Ustalanie i kontrola harmonogramu dostaw, współpraca z firmami logistycznymi,
  • Budowanie oraz utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami,
  • Poszukiwanie nowych dostawców/produktów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • Znajomość obsługi pakietu Office,
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji,
  • Samodzielność, organizacja, determinacja w pracy i w rozwiązywaniu problemów,
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i w piśmie.

To oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju i awansu w ramach struktury firmy,
  • Wynagrodzenie uzależnione od kompetencji i doświadczenia,
  • Pakiet socjalny m.in: premie świąteczne, pakiet sportowy.