Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024

Praca dla Ślusarza w Betoniarni

  • Częstochowa, śląskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Dla naszego Klienta w okolicy Berlina, poszukujemy pracownika na stanowisko Ślusarza.wyslij CV na adres: Aplikujlub skontaktuj się ze mną telefonicznie :+49 151 195 445 80

12

Obowiązki

  • wykonywanie zleconych prac ślusarskich

Wymagania

  • komunikatywna / dobra znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • prawo jazdy kat. B i samochód
  • aktualne certyfikaty ( mile widziane MIG+WIG)
  • aktualne uprawnienia zostana odnowione na miejscu

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie 15,00-15,50 EUR brutto / godzinę + 40EUR nieopodatkowanej diety dziennej
  • Niemiecka umowe o Prace na czas nieokreslony
  • zakwaterowanie
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • wsparcie Polskich koordynatorow