• Pszczyna, śląskie pow. pszczyński

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Uprawnienia: umiejętność pracy pod presją czasu, prawo jazdy kat B,pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole
  • Inne wymagania: Kwalifikacje wymienione w Ustawie o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej z dnia z dnia 9 czerwca 2011 r - art. 98 ust.1 pkt 1 oraz ust. 3. tj.:
    Osobą pracującą z dziećmi w placówce opiekuńczo-wychowawczej może być osoba posiadająca następujące kwalifikacje:
    1) w przypadku wychowawcy wykształcenie wyższe:
    a) na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub na innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą albo
    b) na dowolnym kierunku, uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauk o rodzinie lub resocjalizacji, albo
    c) na dowolnym kierunku oraz przygotowanie pedagogiczne uprawniające do wykonywania zawodu nauczyciela;

    W placówce opiekuńczo-wychowawczej z dziećmi może pracować osoba, która:
    1) nie jest i nie była pozbawiona władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie jest jej zawieszona ani ograniczona;
    2) wypełnia obowiązek alimentacyjny w przypadku gdy taki obowiązek w stosunku do niej wynika z tytułu egzekucyjnego;
    3) nie była skazana prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe;
    3a) nie figuruje w bazie danych Rejestru Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym z dostępem ograniczonym;
    4) jest zdolna do pracy w placówce opiekuńczo-wychowawczej, co zostało potwierdzone zaświadczeniem lekarskim o braku przeciwwskazań do tej pracy.
    Umiejętność współpracy w zespole, sumiennego wykonywania działań wynikających z zakresu obowiązków, efektywnego planowania czasu pracy i realizacji zaplanowanych zadań. Dyspozycyjność i otwartość na potrzeby wychowanków i współpracowników.
    UMIEJĘTNOŚĆ ZINTEGROWANIA DZIECI, WDRAŻANIA ICH DO CZYNNOŚCI SAMOOBSŁUGOWYCH I ORGANIZACJI CZASU WOLNEGO W SPOSÓB AKTYWNY. WŁAŚCIWA POSTAWA ETYCZNA, WYSOKA KULTURA OSOBISTA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 300 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)