Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.04.2024
  • Giżycko, warmińsko-mazurskie pow. giżycki

Architekt

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Języki: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole,obsługa programu ArchiCAD
  • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : znajomość prawa budowlanego i procedur administracyjnych
    [Inne] : • doświadczenie w pracy przy przygotowywaniu dokumentacji architektonicznych- min. 2 lata,
    • wykształcenie kierunkowe- inżynieryjne lub magisterskie (architektura, budownictwo itp.…),
    • znajomość prawa budowlanego i procedur administracyjnych,
    Zainteresowanych prosimy o przesłanie: CV (ze zgodami RODO) i PORTFOLIO na adres praca@chiliart.pl.
    Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: C1 - zaawansowany, w piśmie: C2 - biegły
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: [Godzina zakończenia pracy] : 16:00
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP