Pomoc techniczna/pracownik recepcji

Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej
  • Wrocław, dolnośląskie

Inny

Umowa o pracę

Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej poszukuje na stanowisko pomoc techniczna/pracownik recepcji

Wymagania

wysoka kultura osobista,
umiejętności pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej,
zdolności manualne i zmysł techniczny,
umiejętność obsługi sprzętów elektronicznych (np. komputery, projektory, tablice multimedialne , kamery i inne),
dyspozycyjność – praca również w weekendy według grafiku,
umiejętność obróbki plików wideo, prostych programów graficznych,
chęci do pracy (pozostałych rzeczy nauczymy).

Zadania:

Nagrywanie wykładów i katalogowanie plików
obróbka pozyskanego materiału oraz jego katalogowanie,
dyżury na recepcji,
sporządzanie harmonogramów nagrań
dbanie o sprzęt znajdujący się na uczelni

Oferujemy

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
możliwość podnoszenie kwalifikacji i rozwoju zawodowego
praca w przyjaznej atmosferze
wraz ze stażem pracy oferujemy benefity i premie.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wrocławską Wyższą Szkołę Informatyki Stosowanej z siedzibą we Wrocławiu w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko: pracownik recepcji/praca przy montażu filmów "

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)