Psycholog 1/2 etatu Zatrudnię

Ośrodek Adopcyjny Stowarzyszenia Pro Familia
  • Kraków, małopolskie

Inny

Umowa o pracę

Zatrudnimy Psychologa w Ośrodku Adopcyjnym Stowarzyszenia „Pro Familia”
1. Wymiar czasu pracy: 1/2 etatu (praca 3 dni w tygodniu 20 godzin)
2. Rodzaj umowy: umowa o pracę
3. Data rozpoczęcia pracy kwiecień 2024 r.
4. Wynagrodzenie 3100-3300 brutto
5. Wymagania
a). Wymagania niezbędne:
-posiada co najmniej roczne doświadczenie w zakresie pracy z dzieckiem lub rodziną oraz pozostałe określone w art. 159 ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej
b) wymagania dodatkowe:
1) mile widziane czynne prawo jazdy kat. B.
2) dobra znajomość obsługi pakietów biurowych MS Office, poczty elektronicznej i Internetu,
3) umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, odpowiedzialność, staranność, terminowość, cierpliwość, samodzielność, kreatywność, dobra organizacja pracy, zdolność do samodzielnej pracy.
5. Szczegółowe zadania na stanowisku:
1) przeprowadzanie badań psychologicznych dzieci zgłaszanych do przysposobienia w miejscu ich pobytu w pieczy zastępczej oraz kandydatów do przysposobienia dziecka,
2) sporządzanie opinii psychologicznych,
3) przeprowadzanie innych badań diagnostycznych z kandydatami na rodziny adopcyjne i sporządzanie dokumentacji w tym zakresie,
4) kwalifikowanie kandydatów do przysposobienia dziecka oraz dzieci do przysposobienia,
5) udział w procedurze adopcyjnej dziecka,
6) sporządzanie opinii psychologicznej na zlecenie sądu w sprawach o przysposobienie dziecka,
7) wspieranie osób, które przysposobiły dziecko, w wykonywaniu przez nie funkcji opiekuńczo-wychowawczych,
pomoc psychologiczna rodzinom naturalnym dzieci, które zostały zgłoszone do przysposobienia, kobietom w ciąży oraz pacjentkom oddziałów ginekologiczno-położniczych, które sygnalizują zamiar pozostawienia dziecka bezpośrednio po urodzeniu.
6. Warunki pracy:
Praca na stanowisku psychologa wiąże się z wyjazdami w teren.
Siedziba Ośrodka Adopcyjnego mieści się na os. Zielonym 1 w Krakowie.
Praca w pn 13-19, wt 8-15, pt 8-15
7. Wykaz dokumentów wymaganych przy składaniu ofert:
1) CV - Curriculum Vitae – musi być opatrzone podpisanym oświadczeniem kandydata: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
2) List motywacyjny z opisem przebiegu pracy zawodowej.
CV i list motywacyjny musi być opatrzone podpisem Kandydata.
8. Termin i miejsce składania dokumentów: do 29 marca 2024
Dokumenty należy składać drogą elektroniczną na adres @ lub w zamkniętej kopercie w sekretariacie Ośrodka w godzinach pracy Ośrodka -Kraków os. Zielone 1
Wybrany kandydat – przed podpisaniem z nim umowy o pracę, zobowiązany jest do dostarczenia zaświadczenia z Krajowego Rejestru Karnego o niekaralności.
W sprawie naboru, informacji udziela telefonicznie Dyrektor Ośrodka Agnieszka Ziętarska pod nr tel.: 12 642 12 16.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)