Praca na magazynie

Jazgot Jan Krzywdzik Spółka Komandytowa
  • Knurów, śląskie pow. gliwicki

Magazynier

Umowa o pracę

Firma Jazgot Jan Krzywdzik Sp. K. poszukuje do swojego zespołu w oddziale w Knurowie pracownika na magazyn.

Do obowiązków pracownika będzie należeć m in. pomoc w pracach magazynowych, wydanie towaru, przyjęcie towaru drobne prace serwisowe przy wózkach

Wymagania

· wykształcenie minimum zawodowe

· komunikatywność

· nastawienie na cel i zaangażowanie w wykonywaną pracę

· mile widziane prawo jazdy

· mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Obowiązki:

· przyjmowanie dostaw

· wydawanie towaru klientom

· pakowanie przesyłek

· drobne prace serwisowe przy wózkach

Oferujemy

· Praca od poniedziałku do piątku 8:00 - 16:00

· umową o pracę

· miła atmosfera w pracy

· możliwość rozwoju

Aplikację zawierająca CV proszę wysyłać poprzez formularz odpowiedz

Proszę o zamieszczenie na aplikacji klauzuli dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Skontaktujemy się z wybranymi osobami na podstawie przesłanego CV
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)