Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024

Referent ds. wierzycielskich

Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie
  • Szczecin, zachodniopomorskie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

  • Stanowisko pracy wyposażone w komputer stacjonarny i inne urządzenia biurowe.
  • Praca przy monitorze komputerowym powyżej 4 godzin dziennie.
  • Oświetlenie sztuczne i naturalne.
  • Kontakt z klientem zewnętrznym.
  • Praca na I i II piętrze budynku.
  • Na parterze znajduje się toaleta przystosowana dla osób z niepełnosprawnością.
  • W budynku znajduje się winda i podjazd dla osób z niepełnosprawnością.
  • Wykonuje zadania Centrum Organu Wierzyciela w ramach postępowania zabezpieczającego i egzekucyjnego, w tym egzekucji sądowej po zbiegu egzekucji
  • Inicjuje i uczestniczy w postępowaniach wieczystoksięgowych, upadłościowych, naprawczych, likwidacyjnych i restrukturyzacyjnych
  • Koordynuje oceny i analizy ryzyka dotyczące braku wykonania zobowiązań podatkowych w wyniku ich przedawnienia

Wymagania

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • Znajomość funkcji i struktury organów Krajowej Administracji Skarbowej
  • Znajomość uprawnień i obowiązków członka korpusu służby cywilnej
  • Umiejętność zastosowania wiedzy w zadaniach wykonywanych na stanowisku pracy
  • Umiejętność skutecznego komunikowania się
  • Orientacja na klienta
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do uczenia się
  • Brak współpracy z organami bezpieczeństwa państwa wymienionymi w art. 2 ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów (dotyczy kandydatów urodzonych przed 1 sierpnia 1972 r.)
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego

Oferujemy

  • Ruchomy czas pracy
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników