Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.04.2024

Inspektor weterynaryjny ds. pasz i utylizacji

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Radomiu
  • Radom, mazowieckie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

praca administracyjno-burowa, obsługa komputera powyżej 4 godzin dziennie, praca związana z bezpośrednią obsługą klienta,

  • Kontroluje warunki weterynaryjne podmiotów wytwarzających pasze, prowadzących obrót paszami, wytwarzających pasze nieprzeznaczone do obrotu oraz stosujących pasze
  • Realizuje zadania wynikające z Krajowego Planu Kontroli Urzędowej Pasz, w tym sporządza harmonogramy kontroli urzędowej pasz, pobiera próby do badań laboratoryjnych, raportuje wyniki urzędowej kontroli pasz
  • Kontroluje warunki weterynaryjne podmiotów przetwarzających i wykorzystujących uboczne produkty pochodzenia zwierzęcego- karma dla psów i kotów oraz fermy zwierząt futerkowych
  • Kontroluje eksport, import oraz handel paszami oraz ubocznymi produktami pochodzenia zwierzęcego
  • Prowadzi rejestry i wykazy podmiotów objętych nadzorem zgodnie z Ustawą o paszach oraz Rozporządzeniem 183/2005 oraz prowadzi sprawozdawczość w odniesieniu do pasz i ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego
  • Certyfikuje przesyłki kierowane na rynki krajów trzecich i krajów Wspólnoty UE

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe lekarz weterynarii
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego specjalizacja - higiena żywności

Oferujemy

  • Indywidualny rozkład czasu pracy
  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Możliwość skrócenia dnia pracy dla zapewnienia opieki nad dzieckiem lub osobą zależną
  • Dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników