Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.04.2024
LUDWIG CZEKOLADA SP. Z O.O.

Mechanik Utrzymania Ruchu

  • Skoczów, śląskie pow. cieszyński

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

LUDWIG CZEKOLADA SP. Z O.O. z siedzibą w Skoczowie jest polską spółką córką międzynarodowego koncernu Ludwig Schokolade GmbH Co.& KG - jednego z największych producentów czekolady, batonów i pralin w Europie, który należy do operującej na rynkach światowych grupy Krüger.

Zakres obowiązków

  • Dokonywanie przeglądów i czynności konserwacyjnych maszyn i urządzeń,
  • wprowadzanie usprawnień oraz modyfikacji w celu zwiększenia wydajności maszyn,
  • kontrola maszyn pod względem bezpieczeństwa pracy,
  • terminowa realizacja remontów i konserwacji,
  • koordynowanie działań z Działem Produkcji,
  • udział w realizacji nowych projektów inwestycyjnych.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (zawodowe lub techniczne),
  • znajomość mechaniki maszyn,
  • mile widziane doświadczenie w zakresie naprawy maszyn i urządzeń przemysłowych,
  • brak przeciwwskazań do pracy w systemie trzyzmianowym.

Nie wymagamy doświadczenia. Jeżeli tylko chcesz, wszystkiego Cię nauczymy.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne szkolenia i kursy (SEP, wózki widłowe, itp.),
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego zawierającego dostęp do prywatnej opieki medycznej,
  • duży parking dla pracowników,
  • ZFŚS (wycieczki pracownicze, świąteczne świadczenia pieniężne, wczasy pod gruszą),
  • degustację naszych słodkich wyrobów :)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Parking
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Informujemy, że Administratorem danych jest Ludwig Czekolada Sp. z o.o.  z siedzibą w Skoczowie przy ul. Rzeczna 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
  • Prosimy o umieszczenie w CV poniższej zgody:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku) przez Ludwig Czekolada Sp. z o.o., ul. Rzeczna 3, 43-430 Skoczów w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzania rekrutacji.