• Zagnańsk, świętokrzyskie pow. kielecki

Kontroler jakości

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Inne wymagania: Miejsce pracy: Kajetanów k. Kielc
    ocena zgodności wyrobu z dokumentacją techniczną; ocena jakości połączeń spawanych; sprawdzanie funkcjonalności wyrobu;raportowanie wyników przeprowadzonych kontroli.
    wykształcenie techniczne; obsługa oprogramowania CAD, MS Office; znajomość rysunku technicznego; komunikatywność;
    umiejętność pracy w zespole oraz systematyczność; dyspozycyjność oraz umiejętność pracy pod presją czasu.
    Pracodawca oferuje:możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy; atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę; pakiet świadczeń socjalnych.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 442 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)