Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.04.2024

Asystentka biura - praca administracyjno-biurowa

Arcad
  • Kielce, świętokrzyskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Biuro projektowe poszukuje asystentki do bieżących spraw administracyjno-biurowych.

Obowiązki:

zarządzanie funkcjonowaniem biura,

bieżące prace administracyjne,

organizowanie, nadzorowanie obiegu dokumentów i informacji w biurze,

sporządzanie i kontrolowanie dokumentacji oraz korespondencji,

obsługa urządzeń biurowych,

zaopatrzenie biura,

dbałość o pozytywny wizerunek firmy,

Wymagania

znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i Power Point),

umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

samodzielność w podejmowaniu decyzji,

dobra organizacja pracy własnej i zaangażowanie,

wysoka kultura osobista,

komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów,

odpowiedzialność, sumienność.

mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Oferujemy

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

atrakcyjne wynagrodzenie,

niezależność i samodzielne realizowanie ambitnych wyzwań,

przyjazna atmosfera w pracy,

ubezpieczenie grupowe,

Proszę o przesyłanie CV przez Lento lub na adres @