Praca w magazynie - od zaraz

During
  • Piotrków Trybunalski, łódzkie pow. Piotrków Trybunalski

Magazynier

Umowa o pracę

Firma During Polska Sp. z o.o. - agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 15357, obecnie prowadzi rekrutację na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: okolice Piotrkowa Trybunalskiego - Rokszyce

Obowiązki:
- kompletowanie towarów przeznaczony na wydanie marketom
- przyjęcie i wydaje towaru zgodnie ze wskazaniami systemu kompletacji
- przewóz pustych palety i odpadów do wyznaczonych miejsc zbiorczych w magazynie

Wymagania

- prawo jazdy kat. B lub uprawnienia na wózek widłowy (nie wymagamy UDT) lub chęci uczestnictwa w zorganizowanym szkoleniu z obsługi wózka widłowego przed rozpoczęciem pracy !
- książeczka/badania do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość ich uzyskania
- dyspozycyjność do pracy zmianowej również w godzinach nocnych

Co możemy zaoferować?
- stabilność zatrudnienia - poszukujemy osób do dłuższej współpracy z możliwością przejścia pod firmę bezpośrednio
- wynagrodzenie podstawowe 5000 - zł brutto miesięcznie
- dodatkowo premie frekwencyjną 200 zł brutto miesięcznie
- premię motywacyjną do 2700 zł brutto miesięcznie
- dodatki z tytułu umowy o pracę
- bezpłatny obiad w pracy
- wydzieloną strefę chilloutu w pracy (kanapy, automaty z napojami)

Prosimy o załączenie klauzuli:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez During Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Informujemy iż:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest During Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowice ul. H. Sienkiewicza 15/4.
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłej rekrutacji.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Pani/Pana wyraża także zgodę na udostępnianie swoich danych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)