Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.04.2024

Starszy inspektor ds. bezpieczeństwa ruchu i zarządzania ruchem

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
  • Poznań, wielkopolskie

Urzędnik

Umowa o pracę

Praca zdalna

Zakres obowiązków

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

  • praca w pomieszczeniach biurowych z wykorzystaniem komputera i urządzeń biurowych
  • praca przy oświetleniu naturalnym i sztucznym.

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

Opis dostępności budynku dla osób z niepełnosprawnością znajduje się na stronie

  • Sprawdza, analizuje, konsultuje projekty czasowej i stałej organizacji ruchu drogowego oraz rozpatruje ich zgodność z aktualnymi wymogami
  • Kontroluje i analizuje stan organizacji ruchu i bezpieczeństwa ruchu drogowego na administrowanej sieci dróg (w tym autostrad w trybie koncesyjnym) oraz bierze udział w odbiorach oznakowania
  • Dokonuje rozpoznania potrzeb pod kątem potencjalnych zadań związanych z poprawą bezpieczeństwa ruchu drogowego na administrowanej sieci dróg
  • Prowadzi bazę danych o wypadkach drogowych
  • Prowadzi ewidencję spraw, projektów i archiwizuje materiały wydziału
  • Rozpatruje wnioski z zakresu zarządzania ruchem i bezpieczeństwa ruchu drogowego
  • Przygotowuje do zatwierdzenia przez Dyrektora Oddziału projekty organizacji ruchu
  • Podejmuje działania związane z wprowadzeniem nowych rozwiązań służących do zarządzania i sterowania ruchem

Wymagania

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • Wiedza z zakresu prawo o ruchu drogowym, inżynierii ruchu i zarządzania ruchem
  • Prawo jazdy kat. B
  • Kompetencje: wykorzystanie wiedzy i doskonalenie zawodowe, rzetelność, organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja
  • Praktyczna znajomości pakietu MS Office
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: wyższe techniczne w zakresie budownictwa drogowego, inżynierii ruchu drogowego lub transportu
  • doświadczenia zawodowego
  • Kursy z zakresu inżynierii ruchu drogowego i zagadnień bezpieczeństwa ruchu

Oferujemy

Pracownikom oferujemy:

  • Stabilną pracę w jednostce administracji państwowej z wieloletnią tradycją, otwarte i przyjazne stanowisko pracy, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dodatek za wieloletnią pracę w wysokości od 5% do 20 % wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy
  • Trzynaste wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
  • Refundacja kosztów nauki na studiach, studiach podyplomowych, kursach zawodowych, kursach językowych
  • Pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość wykupienia ubezpieczenia zdrowotnego i polisy na życie w preferencyjnej cenie
  • Ruchomy czas pracy
  • Indywidualny rozkład czasu pracy
  • Częściowe wykonywanie pracy poza siedzibą urzędu (praca zdalna)
  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Możliwość obniżenia pracownikom wymiaru czasu pracy w trudnym dla nich okresie (np dla zapewnienia opieki nad dzieckiem lub osobą zależną) albo możliwość wcześniejszych wyjść z pracy połączona z późniejszym odpracowaniem
  • Dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników
  • Zniżki na wypoczynek w ośrodkach wypoczynkowych GDDKiA w całym kraju
  • Karty sportowe