Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.04.2024

Inspektor nadzoru budowlanego Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Chełmie

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Chełmie
  • Chełm, lubelskie pow. Chełm

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Praca biurowa i przy komputerze, wyjazdy kontrolne na terenie powiatu, praca na I piętrze budynku z windą.

  • Kontrola przestrzegania i stosowania przepisów prawa budowlanego
  • Przyjmowanie i sprawdzanie zawiadomień o zakończeniu robót budowlanych
  • Prowadzenie postępowań administracyjnych w zakresie właściwości organu
  • Udział w czynnościach inspekcyjno – kontrolnych
  • Prowadzenie czynności egzekucyjnych wynikających z wydanych decyzji administracyjnych
  • Przygotowywanie korespondencji urzędowej

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe w zakresie budownictwa, instalacji, architektury, drogownictwa
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • Uprawnienia budowlane
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego oraz przepisów techniczno-budowlanych
  • Znajomość przepisów ustawy kodeks postępowania administracyjnego
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Komunikatywność
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Posiadanie prawa jazdy kat.B
  • „W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: brak
  • doświadczenia zawodowego

Oferujemy

  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników