Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024
MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA

Specjalistka/ Specjalista ds. rekrutacji

  • Kujawsko-Pomorskie

Specjalista ds. HR

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Mondi jest światowym liderem w branży opakowań i papieru, zatrudniającym około 26 500 osób w ponad 100 zakładach produkcyjnych w ponad 30 krajach, z kluczowymi operacjami zlokalizowanymi w Europie, Ameryce Północnej i Afryce. Nasza działalność jest zintegrowana w całym łańcuchu wartości  — od zarządzania lasami i produkcji masy papierniczej, papieru i folii po opracowywanie i produkcję skutecznych rozwiązań w zakresie opakowań przemysłowych i konsumenckich. Tworzymy lepszy świat, tworząc innowacyjne rozwiązania w zakresie opakowań i papieru, które z założenia są zrównoważone.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesów rekrutacji i selekcji kandydatów na wszystkie stanowiska,
  • Współpraca z Managerami działów w zakresie rekrutacji pracowników,
  • Współpraca z agencjami rekrutacyjnymi,
  • Budowanie, rozwijanie i aktualizowanie bazy kandydatów z wykorzystaniem różnorodnych źródeł (liczymy także na Twoją inicjatywę w kreowaniu nowoczesnego podejścia do rekrutacji),
  • Współprowadzenie procesu onboardingu,
  • Angażowanie się w działania budujące markę pracodawcy, takie jak udział w Targach Pracy i współpraca z uczelniami,
  • Współudział w tworzeniu i wdrażaniu projektów HR, związanych z rekrutacją i rozwojem pracowników,
  • Praca w ATS (e-recruiter, Success Factors),
  • Raportowanie obszaru rekrutacji.

Wymagania

  • 3+ letnie doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacji w tym także dla stanowisk produkcyjnych,
  • Wykształcenie wyższe (preferowane ZZL, psychologia, socjologia),
  • Znajomość języka angielskiego (poziom min. B1) i chęć do dalszej nauki,
  • Znajomość pakietu Office – w tym Excel na poziomie dobrym,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość systemu e-recruiter będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Pierwsza umowa o pracę na 12 miesięcy – bez okresu próbnego,
  • Kwartalny system premiowy – połączony z wynikami Twojej pracy,
  • Premia świąteczna w wysokości 1900 zł,
  • Bonus wakacyjny w wysokości 2300 zł,
  • Współpraca z centralą firmy w projektach międzynarodowych,
  • Pakiet benefitów takich jak: karta Multisport, kafeteria MyBenefit, czy pakiet medyczny LUXMED,
  • Udział w Akademii Językowej,
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów.
  • Administratorem danych osobowych jest MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA 86-100 Świecie Bydgoska 1, NIP: 5590000505. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.