Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024
Randstad Polska Sp. z o.o.

Praca dla operatorów wózków widłowych UDT

  • Złotów, wielkopolskie pow. złotowski

Operator wózków widłowych

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Szukasz stabilnego zatrudnienia i dobrej atmosfery w pracy ? Jeśli TAK, aplikuj na stanowisko
operatora wózka widłowego, w firmie o ugruntowanej pozycji, czołowego producenta systemów
aluminiowych w Europie.

Zakres obowiązków

  • dostarczenie surowców produkcyjnych oraz opakowań na linie produkcyjne,
  • odbiór wyrobów produkcyjnych,
  • obsługa terminala.

Wymagania

  • uprawnień UDT na wózki widłowe,
  • staranność i dokładność w działaniu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy,
  • dodatek za pracę w systemach zmianowych,
  • premię kwartalną,
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • prywatna opieka medyczna,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • ubezpieczenie na życie,
  • parking dla pracowników,
  • dodatkowe świadczenia socjalne,
  • karty przedpłacone,
  • dofinansowanie wypoczynku,
  • dofinansowanie wakacji dzieci,
  • paczki świąteczne.
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.