Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024
CARCON sp z o.o.

Inżynier budowy - Technik budowy

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

CARCON wydzielona spółka z rodzinnej grupy budowlanej specjalizująca się w projektowaniu i budowie hal i biurowców dla małych i średnich firm.

Wartość poszczególnych inwestycji realizowanych przez firmę 900 000 zł - 4 000 000 zł

Na tę chwilę CARCON realizuje:

  • Hala 1000m2 + Hala 360m2 z Biurowcem 180m2 (Bielsko-Biała)
  • Hala 1200 m2 + biurowiec 320m2 Marki (Warszawa),
  • Rozbudowa budynku biurowego o kolejną kondygnację 500m2 Pruszków (Warszawa),
  • Hala dwukondygnacyjna z częścią biurową o pow. zabudowy 600m2 Stare Babice (Warszawa)
  • Budowa hali wysokiego składowania 450m2 Wiązowna (Warszawa)
  • Budowa hali sprzedażowej 1600m2 (Mrówka) Ząbki (Warszawa)
  • Budowa hali produkcyjnej 1600m2 Karczew (Warszawa)
  • Budowa salonu samochodowego z Biurowcem III kondygnacyjnym Hamburg (Niemcy)
  • Budowa III kondygnacyjnego budynku usługowego Hamburg (Niemcy)
  • Budowa hali warsztatowej 300m2 + Biurowiec 160m2 Opole

Twój zakres obowiązków

  • skrupulatność, odpowiedzialność oraz umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • chęć zdobywania Określenie stanowiska pracy: Inżynier Budowy
  • bezpośredni przełożony: Kierownik Budowy
  • nadzorowanie prawidłowości wykonywanych prac zgodnie z dokumentacją techniczną i sztuką budowlaną oraz zasadami BHP i P.POŻ
  • nadzorowanie przestrzegania przez powierzonych mu podwykonawców przepisów BHP i P.POŻ
  • znajomość przepisów i aktualnych zmian do nich obowiązujących w procesie robót budowlanych oraz BHP i P.POŻ. Stała aktualizacja i uzupełnienie wiedzy w tym zakresie.
  • prowadzenie rejestracji dokumentacji projektowej, jej analizę techniczną i zgłaszanie uwag do Kierownika Budowy
  • wykonywanie przedmiarów oraz obmiarów wykonywanych prac
  • wprowadzanie dokumentów rozliczeniowych do systemu księgowego
  • nadzorowanie przychodów i rozchodów dotyczące materiałów wraz z prowadzeniem ich ewidencji
  • opracowanie planu potrzeb materiałowych, sprzętowych i transportowych
  • opracowanie wspólnie z Kierownikiem Budowy harmonogram etapów robót, dostaw materiałów i usług oraz sprzętu
  • nadzorowanie jakościowe i terminowe wykonawstwa robót w zakresie powierzonym przez Kierownika Budowy wraz z dokonywaniem odbiorów prac
  • dbanie o zapewnienie podwykonawcą, brygadą roboczym ciągłości frontu robót
  • przestrzeganie zasad oszczędności materiałów budowlanych, dbałość o narzędzia i
  • natychmiastowe powiadamianie Kierownika Budowy o złej jakości wykonywanych prac przez podwykonawców, nie przestrzeganie obowiązujących przepisów przez pracowników firm podwykonawczych pracujących na powierzonym mu odcinku robót oraz zastosowaniu przez nich nieodpowiednich lub złych jakościowo materiałów
  • przygotowywanie planu zapotrzebowań na systemie CARCON, współpraca z działem zamówień w trakcie kontraktacji podwykonawców, udzielanie informacji technicznych bądź ich pozyskiwanie w razie ich braku.
  • wnioskowanie o przerwanie prac prowadzonych przez podwykonawców na powierzonym mu odcinku robót w przypadku stwierdzenia złej jakości prac lub zastosowania złej jakości materiałów
  • uzgodnienia obmiaru robót dla podwykonawców
  • uczestnictwo w odbiorach robót z Inwestorem oraz z podwykonawcami,
  • przygotowywanie dokumentacji jakościowej oraz powykonawczej budowynowej wiedzy i doświadczenia, komunikatywność, umiejętność obsługi komputera, w tym: znajomość Gmail i MS Office.

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność
  • gotowość do wyjazdów służbowych poza miejsce zamieszkania
  • wykształcenie kierunkowe - budownictwo lub pokrewne
  • umiejętność obsługi komputera
  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • długoterminową współpracę przy realizacji ciekawych inwestycji na terenie całego kraju,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub w oparciu o własną działalność gospodarczą,
  • narzędzia służbowe niezbędne do wykonywania pracy tj. samochód służbowy, laptop, telefon,
  • możliwość rozwoju zawodowego w młodym, ambitnym zespole,
  • możliwość zdobycia praktyki zawodowej umożliwiającej przystąpienie do egzaminu państwowego na uprawnienia budowlane.
  • dużą samodzielność i autonomię w podejmowaniu decyzji.
  • szybkie zdobycie doświadczenia. W ciągu 2 lat możliwość co najmniej 2 krotnego przejścia przez wszystkie procesy budowlane. Zarówno w procesach
  • biurowo-wykończeniowych jak i typowo magazynów-halowych. Szerokie spektrum doświadczenia.
  • pokrywamy wszystkie koszty związane z praca takiej jak dojazd (samochód służbowy oraz paliwo w tym na dojazdy do Twojego miejsca zamieszkania) czy
  • zakwaterowanie.
  • doświadczoną kadrę od której można się wiele nauczyć.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CARCON sp z o.o. 00-020 Warszawa ul. Chmielna 2/31, NIP: 5252641209 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.