Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.04.2024
  • Wałbrzych, dolnośląskie

Kierownik

Umowa o pracę

HL Mando Corporation Poland Sp. z o.o. w Wałbrzychu to światowy lider w produkcji części samochodowych: amortyzatorów, zacisków hamulcowych, przekładni kierowniczych. Zdobywca wielu nagród, m.in.: Solidny Pracodawca Roku, Kreator Miejsc Pracy, Najlepszy Pracodawca Regionu, Polska Nagroda Jakości, Europejska Nagroda Jakości EFQM 5 Stars oraz certyfikatów: ISO/TS 16949, ISO 14001, ISO 27001, OHSAS 18001. W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Technik w Dziale Utrzymania Ruchu

Technik w Dziale Utrzymania Ruchu

2/2019

Obowiązki

  • Diagnozowanie i usuwanie usterek z zakresu automatyki oraz mechaniki
  • Nadzór nad prawidłową i bezpieczną eksploatacją maszyn
  • Przeglądy techniczne maszyn i urządzeń

Wymagania

  • 2 lata doświadczena na stanowisku mechanik/automatyk
  • Dyspozycyjność, umiejętność pracy w grupie, komunikatywność
  • Mile widziane doświadczenie na produkcji w branży motoryzacyjnej
  • Mile widziane wykształcenie techniczne
  • Uprawnienia SEP
  • Znajomość rysunku technicznego

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie- umowa o pracę
  • Coroczne podwyżki, premie miesięczne
  • Szkolenia i rozwój pracowniczy
  • Świadczenia dodatkowe:
- fundusz socjalny
- dofinansowanie posiłków na stołówce
- dopłatę do dojazdów
- dodatek stażowy
- pakiety medyczne i sportowe

  • Siłownię na terenie firmy oraz kluby sportowe
  • Pracę w zgranym zespole
  • Imprezy firmowe
  • Atmosferę jakiej nie znajdziesz nigdzie indziej

Wszystkich zainteresowanych prosimy o pilne przesłanie CV jako załącznik klikając Aplikuj poniżej: