Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.04.2024
  • Giżycko, warmińsko-mazurskie pow. giżycki

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Fabryka Maszyn CNC jest liderem w produkcji zaawansowanych technologicznie urządzeń sterowanych numerycznie - obrabiarek CNC. Wraz z naszym zespołem tworzymy innowacyjne rozwiązania, które kształtują przyszłość rynku maszyn CNC. Obecnie poszukujemy Automatyka do naszego zespołu, który będzie miał okazję dołączyć do młodego i dynamicznego zespołu, pracować w stabilnej firmie oraz rozwijać swoje umiejętności zawodowe. Praca odbywa się w dni powszednie, a nasza firma oferuje możliwość awansu i ciągłego rozwoju w branży.

Automatyk

Obowiązki

  • Tworzenie i projektowanie instalacji związanych z automatyką
  • Wykonywanie instalacji oraz testowanie ich poprawności działania
  • Programowanie i konfigurowanie elementów automatyki, takich jak serwonapędy, falowniki czy układy sterowania CNC
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek w systemach automatyki
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej i raportowania przebiegu prac
  • Współpraca z zespołem inżynierów i techników przy realizacji projektów automatyki
  • Utrzymywanie kontaktów z dostawcami i klientami firmy w celu koordynacji projektów i rozwiązywania problemów technicznych.

Wymagania

  • Wymagane wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe (automatyka, robotyka, mechatronika lub pokrewne)
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • Znajomość budowy maszyn i ich sterowania
  • Umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej
  • Doświadczenie w programowaniu sterowników i wdrażanie ich w urządzeniach cnc
  • Znajomość elementów automatyki takich jak serwonapędy, falowniki, układy sterowania cnc oraz umiejętność ich programowania
  • Znajomość procesów produkcyjnych i zdolność do ich usprawniania
  • Umiejętność konfiguracji elementów automatyki w maszynach cnc, w tym napędów i czujników
  • Umiejętność projektowania i wdrażania nowych rozwiązań w urządzeniach cnc, w tym tworzenie dokumentacji i programowanie
  • Umiejętność współpracy przy projektach inżynieryjnych, w tym dobieranie komponentów
  • Umiejętność usuwania awarii maszyn i urządzeń oraz analizowanie przyczyn awarii i podejmowanie działań prewencyjnych
  • Dbałość o należyty stan techniczny narzędzi oraz porządek w miejscu pracy

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Stałe wynagrodzenie z dodatkowymi premiami uznaniowymi
  • Zwrot kosztów dojazdu dla pracowników dojeżdżających powyżej 25 km
  • Praca pełna wyzwań w nowoczesnej i dynamicznej firmie produkcyjnej
  • Dostępu do nowoczesnego sprzętu i narzędzi pracy
  • Możliwości szkoleń i podnoszenia kwalifikacji
  • Elastycznych godzin pracy lub możliwości pracy zdalnej
  • Przyjaznej atmosfery i dobrej relacji z przełożonymi i współpracownikami