Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.04.2024
  • Giżycko, warmińsko-mazurskie pow. giżycki

Spawacz

Umowa o pracę

Pełny etat

Fabryka Maszyn CNC - PLOT ELECTRONICS to lider w produkcji urządzeń sterowanych numerycznie - obrabiarek CNC. Nasz zespół stale wprowadza innowacje i kształtuje przyszłość technologiczną rynku maszyn sterowanych numerycznie.

Aktualnie poszukujemy doświadczonego Ślusarza - Spawacza do pracy w naszym zespole produkcyjnym. Wymagamy uprawnień spawalniczych oraz doświadczenia na stanowisku spawacza. Oferujemy stałe zatrudnienie w młodym i dynamicznym zespole, pracę w systemie jednozmianowym 8-16 pn-pt oraz możliwość pracy w godzinach nadliczbowych.

Do Twoich zadań będzie należało spawanie elementów konstrukcyjnych zgodnie z rysunkiem technicznym oraz praca przy obrabiarkach CNC. Oczekujemy od kandydatów dokładności, sumienności i odpowiedzialności za jakość wykonywanej pracy.

Dołączając do naszego zespołu, będziesz miał/a okazję zdobyć doświadczenie na nowoczesnych maszynach CNC oraz rozwijać swoje umiejętności zawodowe. Z nami zyskasz stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Ślusarz Spawacz

Obowiązki

  • przygotowanie elementów do spawania zgodnie z dokumentacją techniczną;
  • wykonywanie połączeń spawanych zgodnie z dokumentacją techniczną i technologiczną procesu spawania;
  • spawanie elementów i konstrukcji stalowych metodami MIG/MAG oraz TIG;
  • składanie oraz montaż konstrukcji stalowych;
  • przestrzeganie procedur jakościowych i technologicznych;
  • realizacja planu produkcji;
  • proaktywne działania usprawniające proces produkcyjny;
  • współudział w doskonaleniu produktów i usług;
  • przestrzeganie zasad BHP w zakładzie i na stanowisku pracy;
  • inne prace ślusarskie i montażowe;
  • dbałość o należyty stan techniczny powierzonych narzędzi oraz porządek w miejscu pracy.

Wymagania

  • Doświadczenie w spawaniu metodą MIG/MAG oraz TIG
  • Znajomość materiałów, z których będą wykonywane elementy do spawania
  • Znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność obsługi niezbędnych narzędzi i maszyn do spawania MIG/MAG oraz TIG
  • Zdolność do pracy w zespole oraz komunikatywność
  • Dokładność, precyzja i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Uprawnienia spawalnicze, w zależności od wymogów firmy
  • Świadomość i przestrzeganie przepisów BHP
  • Motywacja do ciągłego rozwoju i zdobywania nowych umiejętności

Oferujemy

  1. Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i rozwijającą się strukturą.
  2. Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.
  3. Pracę w młodym i zgranym zespole, w przyjaznej atmosferze.
  4. Możliwość zdobycia doświadczenia na nowoczesnych maszynach CNC.
  5. Ciągły rozwój zawodowy poprzez szkolenia i kursy z zakresu spawania i ślusarstwa.
  6. Realizację ciekawych i ambitnych projektów produkcyjnych.
  7. Pracę w systemie jednozmianowym 8-16 pn-pt oraz możliwość pracy w godzinach nadliczbowych.
  8. Pełne ubezpieczenie zdrowotne
  9. Dbanie o bezpieczeństwo i higienę pracy, a także narzędzia i sprzęt w miejscu pracy.
  10. Współudział w innowacyjnych projektach związanych z produkcją maszyn CNC.