Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024

Specjalista/ka ds. kadr i płac

  • Radom, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

EXCO A2A POLSKA Sp. z o. o.

O nas

EXCO A2A Polska () jest międzynarodową siecią niezależnych biur działających w zakresie audytu, ekspertyz księgowych, kadr i płac oraz doradztwa.
Działając w Polsce od 1999 roku, posiadamy biura w największych miastach Polski: Warszawa, Kraków, Radom, Gdańsk, Wrocław i Poznań.
EXCO A2A Polska specjalizuje się w świadczeniu usług dla klientów działających w głównych sektorach gospodarki (m.in. sprzedaż, import-export, produkcja, usługi, finanse).

03/2024

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie;
  • Oferujemy pracę hybrydową z jednego z naszych biur: w Warszawie, Radomiu, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku (zamiennie 2 – 3 dni – biuro – dom);
  • Elastyczny czas pracy;
  • Cykliczne szkolenia branżowe;
  • Dodatek wakacyjny;
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę MultiSport, współfinansowane przez pracodawcę - zadbaj o swoje zdrowie;
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;
  • Rozwój kompetencji zawodowych;
  • Pracę w duchu CSR;

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z samodzielną obsługą kadrowo-płacową;
  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz PDOF, PPK;
  • Praktyczna znajomość zagadnień dotyczących rozliczania czasu pracy, świadczeń pracowniczych;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – głównie wykorzystywany do codziennej komunikacji mailowej z klientami;
  • Dobra znajomość programów MS Office (Word, Excel);

Mile widziane

  • Znajomość programu Comarch ERP Optima;
  • Praktyczna umiejętność naliczania wynagrodzeń za przeniesienie praw autorskich;
  • Doświadczenie w obsłudze kadrowo – płacowej obcokrajowców;

Twój zakres obowiązków

  • Naliczanie wynagrodzeń oraz sporządzanie list płac pracowników klienta z uwzględnieniem wszelkich zasiłków, dodatków i potrąceń;
  • Rozliczanie umów cywilno-prawnych;
  • Kompleksowa obsługa kadrowa pracowników klienta oraz osób zatrudnionych na podstawie umów cywilnoprawnych;
  • Sporządzanie deklaracji oraz formularzy do ZUS, US oraz innych instytucji zewnętrznych związanych z rozliczaniem wynagrodzeń;
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów i zwolnień lekarskich;

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EXCO A2A POLSKA Sp. z o. o. 02-781 Warszawa ul. rtm. Witolda Pileckiego 67, NIP: 1181471955 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.