Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024

(PB) Praca przy obsłudze maszyn/ Ślusarz/ Prace ślusarskie

  • Szczecinek, zachodniopomorskie pow. szczecinecki

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

SGP Sorting Group Poland Sp. z o. o. od 2006 roku jest największym liderem w sektorze outsourcingu w Polsce.Wspomagamy przedsiębiorców w zadaniach usług selekcji, sortowania, naprawy komponentów oraz wyrobów gotowych. Rekrutujemy i szkolimy pracowników w każdej dziedzinie gospodarki.Możesz nam zaufać - zawsze kierujemy się zasadą, by dążyć do jak najlepszej jakości.Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisko: Ślusarz narzędziowy.Miejsce pracy: Szczecin - Prawobrzeże.

Obowiązki

  • Przygotowanie oprzyrządowania do produkcji,
  • Dokonywanie wpisów do kartotek części zamiennych,
  • Obecność przy uruchamianiu przyrządów na prasie,
  • Reagowanie na zgłoszenia obsługi pras o wadliwej pracy przyrządu.

Wymagania

  • Gotowość do pracy od poniedziałku do piątku,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość narzędzi pomiarowych (suwmiarka).

Oferujemy

  • Umowę o pracę po okresie próbnym,
  • Pracę od poniedziałku do piątku - co pozwoli cieszyć się wolnymi weekendami,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w systemie 3 zmianowym,
  • System szkoleń stanowiskowych,
  • Realną możliwość rozwoju i awansu -doceniamy naszych pracowników,
  • Opiekę Koordynatora.