Asystent technologa- projektowanie procesów technologicznych

  • Zagnańsk, świętokrzyskie pow. kielecki

Spawacz

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie branżowe
  • Inne wymagania: Wykształcenie minimum średnie techniczne, znajomość procesów technologicznych obróbki skrawaniem, znajomość rysunku technicznego, obsługa programu AutoCad,
    komunikatywności, umiejętności pracy w zespole oraz systematyczności.
    Opis stanowiska:
    - Projektowanie procesów technologicznych: toczenie, frezowanie, wypalanie, spawanie.
    - Dobór narzędzi do obróbki skrawaniem.
    - Optymalizacja procesów produkcji detali.
    - Prowadzenie dokumentacji technologicznej.

    - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    - Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    - Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy.
    - Możliwość przystąpienia do opieki medycznej.
    - Pakiet socjalny ("wczasy pod gruszą", dodatkowe benefity z ZFŚS, karta MULTISPORT, piknik rodzinny, impreza firmowa)
    - Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na preferencyjnych warunkach
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: stawka uzależniona jest od posiadanego doświadczenia i zdobytych kwalifikacji
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)