Specjalista ds. wdrożenia produktu na rynek

  • Iława, warmińsko-mazurskie pow. iławski

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: Znajomość procesu wdrożenia produktu na rynek - warunek konieczny, znajomość Rozporządzeń i Dyrektyw UE w zakresie wymagań dotyczących znakowania, etykietowania, pakowania i wprowadzania produktów do obrotu, znajomość przepisów dotyczących gospodarki odpadami, znajomość norm i zasad Certyfikacji FSC/PEFC,
    bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, umiejętność szukania informacji, analizy danych oraz raportowania, umiejętność współpracy i komunikacji z zespołem, samodzielność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy. Doświadczenie zawodowe: Minimum 2 letnie na w/w lub pokrewnym stanowisku.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące temu)