Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024

Księgowy/Księgowa w obszarze kadry i płac -

Shivago Spa Sp. z o.o.
  • Kielce, świętokrzyskie

Księgowy

Umowa o pracę

Shivago Spa, zlokalizowane przy ul. Dymińska 47A, 25-390 Kielce, to dynamicznie rozwijająca się firma, która poszukuje doświadczonego Księgowego/Księgowej do współpracy na zasadach B2B. Jeżeli jesteś osobą, która nie boi się wyzwań i chce rozwijać swoje umiejętności w obszarze finansów oraz kadry i płac, dołącz do naszego zespołu!

Zakres obowiązków:

Prowadzenie pełnej księgowości dla grupy do 10 spółek.
Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań finansowych.
Obsługa kadrowo-płacowa: przygotowywanie list płac, umów o pracę, umów zlecenie oraz innych dokumentów związanych z zatrudnieniem.
Rozliczanie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich oraz innych składników wynagrodzeń.
Monitorowanie zmian w przepisach prawa podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych.
Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, GUS).
Udział w zamknięciach miesięcznych i rocznych.

Wymagania

Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia).
Co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
Biegła znajomość przepisów prawa podatkowego, ubezpieczeń społecznych oraz prawa pracy.
Znajomość systemów księgowych i kadrowo-płacowych.
Samodzielność, odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy.
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Współpracę na zasadach B2B.
Elastyczne godziny pracy.
Możliwość pracy zdalnej.
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.
Dostęp do szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego.
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z przyjazną atmosferą.