Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024

SPRZĄTACZKA

Zakład Artykułów Ściernych ARMES
  • Nisko, podkarpackie pow. niżański

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

ZAKŁAD ARTYKUŁÓW ŚCIERNYCH ARMES
ul. Sandomierska Boczna 2, 37-400 Nisko

zatrudni:

SPRZĄTACZKĘ

Zakres obowiązków:

­- bieżące utrzymanie czystości i porządku na terenie zakładu (biura,
korytarze, pomieszczenia socjalne, sanitariaty, hale produkcyjne).

Wymagania

­- wykształcenie minimum podstawowe,
­- umiejętność organizacji pracy własnej,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

Oferujemy

­- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
­- pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
­- dodatki socjalne,
- możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.

Osoby zainteresowane powyższą propozycją uprzejmie prosimy o przesłanie CV.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji prowadzonym przez Zakład Artykułów Ściernych ARMES. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/am się z Informacją o przetwarzaniu danych osobowych podczas rekrutacji zamieszczoną na stronie w zakładce praca”.