Nauczyciel języka angielskiego kl. I-III

Victoria Center S.C. Wioletta Kotarba-Kolber,Piotr
  • Kraków, małopolskie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Szkoła Podstawowa VICTORIA CENTER PRIMARY SCHOOL poszukuje: nauczyciela języka angielskiego w kl. I-III.

Zakres obowiązków:
- Nauczanie języka angielskiego zgodnie z programem nauczania kl. I-III
- Przygotowywanie materiałów dydaktycznych oraz prowadzenie lekcji
- Ocena i ewaluacja postępów uczniów
- Organizacja dodatkowych zajęć
- Współpraca z rodzicami uczniów w celu informowania o postępach i trudnościach w nauce
- Uczestnictwo w konferencjach pedagogicznych i szkoleniach doskonalących umiejętności nauczycielskie
- Tworzenie różnorodnych form pracy, takich jak ćwiczenia pisemne, dialogi, gry językowe
- Kreowanie motywującego środowiska edukacyjnego
- Stałe podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach i kursach metodycznych.

Wymagania

- Posiadania wykształcenia wyższego z zakresu filologii angielskiej lub nauczania języka angielskiego
- Doświadczenia w nauczaniu języka angielskiego, zarówno w grupach jak i indywidualnie
- Umiejętności płynnej komunikacji w języku angielskim
- Znajomości nowoczesnych metod nauczania oraz narzędzi edukacyjnych
- Umiejętności motywowania i angażowania uczniów w procesie nauki
- Komunikatywności, cierpliwości i empatii w kontakcie z uczniami
- Dbałości o rozwój osobisty i zawodowy, w tym regularne doskonalenie umiejętności językowych i pedagogicznych
- Znajomości kultury krajów anglojęzycznych, co pozwoli na tworzenie ciekawych lekcji i wprowadzanie elementów interkulturowości.

To oferujemy:
- Umowę o pracę
- Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
- Bezpłatną prywatną opiekę medyczną
- Pakiet dodatkowych benefitów (m.in. dodatkowe dni wolne),
- Rozwój zawodowy, szkolenia
- Możliwość realizacji własnych pomysłów i projektów
- Komfortową pracę w kameralnych klasach, z nowoczesnym wyposażeniem
- Przyjazną atmosferę

Miejsce pracy: 200 m od południowej granicy z Krakowem - miejscowość Wrząsowice – dogodny dojazd.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)