Pedagog specjalny

Victoria Center Primary School
  • Kraków, małopolskie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Szkoła Podstawowa VICTORIA CENTER PRIMARY SCHOOL poszukuje: pedagoga specjalnego.

Zakres obowiązków:
- Opracowywanie i realizowanie programów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży z różnymi rodzajami niepełnosprawności
- Diagnozowanie trudności edukacyjnych i opracowywanie planów działania wspierających rozwój uczniów
- Współpraca z nauczycielami, rodzicami i innymi specjalistami w celu zapewnienia kompleksowej opieki nad uczniami
- Pomoc w rozwijaniu umiejętności społecznych i adaptacyjnych u uczniów
- Prowadzenie zajęć wspomagających rozwój emocjonalny i społeczny
- Doradztwo edukacyjne dla nauczycieli, rodziców i uczniów
- Monitorowanie postępów uczniów i wprowadzanie ewentualnych korekt do programów edukacyjnych
- Wspieranie uczniów w procesie integracji społecznej i zawodowej.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe pedagogiczne (specjalizacja pedagogika specjalna)
- Doświadczenie w pracy z osobami z różnymi rodzajami niepełnosprawności
- Znajomość aktualnych metod i narzędzi pracy z osobami z niepełnosprawnościami
- Empatia, cierpliwość i umiejętność budowania pozytywnych relacji z podopiecznymi
- Kreatywność, elastyczność i zdolność dostosowywania się do zmieniających się sytuacji w pracy z osobami z niepełnosprawnościami
- Umiejętność efektywnej współpracy z innymi specjalistami, rodzicami i instytucjami wspierającymi osoby z niepełnosprawnościami.

To oferujemy:
- Umowę o pracę
- Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
- Bezpłatną prywatną opiekę medyczną
- Pakiet dodatkowych benefitów (m.in. dodatkowe dni wolne),
- Rozwój zawodowy, szkolenia
- Możliwość realizacji własnych pomysłów i projektów
- Komfortową pracę w kameralnych klasach, z nowoczesnym wyposażeniem
- Przyjazną atmosferę.

Miejsce pracy: 200 m od południowej granicy z Krakowem - miejscowość Wrząsowice – dogodny dojazd.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)