Specjalista ds. Sprzedaży w Biurze Obsługi Klienta

Domtom
  • Kraków, małopolskie

Inny

Umowa o pracę

Opis Stanowiska:

Firma Domtom Program Czysta Piekarnia poszukuje dynamicznej i komunikatywnej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta, która będzie odpowiedzialna za sprzedażowy kontakt telefoniczny z naszymi klientami z branży piekarniczo-cukierniczej. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie działać jako główny punkt kontaktowy dla klientów, odpowiedzialny za dostarczanie wysokiej jakości obsługi klienta oraz promowanie naszych produktów i usług.

Obowiązki:

Nawiązywanie kontaktu telefonicznego z klientami w celu zapewnienia wsparcia sprzedażowego i rozwiązania ich problemów.

Aktywne promowanie produktów i usług firmy oraz przeprowadzanie sprzedaży telefonicznej.

Budowanie pozytywnych relacji z klientami poprzez profesjonalną i empatyczną komunikację.

Monitorowanie i aktualizacja bazy danych klientów.

Dbanie o osiąganie określonych celów sprzedażowych i wskaźników jakościowych.

Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania

Doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży.

Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.

Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w realizacji zadań.

Zorientowanie na osiąganie celów i gotowość do pracy pod presją czasu.

Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność radzenia sobie ze stresem.

Oferujemy

Praca od Poniedziałku do Piątku od 8:00-16:00, wolne weekendy

Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy uzależniony od osiąganych wyników.

Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach struktur firmy.

Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Szkolenia wdrożeniowe oraz stałe wsparcie w procesie adaptacji.

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, lubiącą pracę z ludźmi i poszukujesz nowych wyzwań w obszarze sprzedaży i obsługi klienta, to ta praca jest dla Ciebie! Dołącz do naszego zespołu i wspólnie osiągajmy sukcesy!
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)