Pomocnik piekarza

Kadry Serwis Sp.zo.o.
  • Szczecin, zachodniopomorskie

Magazynier

Umowa o pracę

Opis stanowiska

Opis

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego. Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:
Zakres obowiązków:

przygotowywanie surowców do produkcji zgodnie z wytycznymi,
ręczne lub mechaniczne formowanie i dzielenie ciasta,
sumienne wykonywanie poleceń brygadzisty zmianowego,
obsługiwanie maszyn i urządzeń piekarniczych,
wypiekanie wyrobów piekarniczych z zachowaniem zasad technologicznych
układanie wyrobów na wózki piekarnicze oraz do pojemników,
utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy,
dbanie o powierzony sprzęt, narzędzia oraz maszyny produkcyjne,
utrzymywanie higieny,

Mile widziane:

doświadczenie na podobnym stanowisku,

Wymagania stanowiska

przestrzeganie i stosowanie się do zasad polityki firmy,
przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz higieny,
chęć do pracy,
dokładność, rzetelność, spostrzegawczość

Oferujemy

umowa o pracę,
praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
stabilność zatrudnienia,
praca w godzinach 17-1,
atrakcyjne wynagrodzenie
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)