Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024

Inspektor weterynaryjny ds. pasz

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Wieliczce
  • Wieliczka, małopolskie pow. wielicki

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

-Praca w systemie jednozmianowym, ośmiogodzinnym, od poniedziałku do piątku,

-Praca w oświetleniu naturalnym oraz sztucznym,

- Praca przy monitorze ekranowym, powyżej połowy dobowego wymiaru czasu pracy, w wymuszonej pozycji ciała,

- Stanowisko pracy wyposażone w zestaw komuterowy, telefon, meble biurowe,

- Obsługa innych urządzeń biurowych kserokopiarka, skaner, niszczarka papieru,

-Praca w terenie (dojazd samochodem służbowym lub własnym),

- Kontakt ze zwierzętami,

- Wyjazdy służbowe,

- Kontakt z klientami zewnętrznymi urzędu,

- Stanowisko pracy znajduje się na parterze budynku,

  • Sprawuje nadzór nad zbieraniem, transportowaniem, przetwarzaniem, wykorzystywaniem, spalaniem ubocznych produktów pochodzenia zwierzecego zgodnie z rozporzadzeniem 1069/2009,
  • Sprawuje nadzór nad podmiotami wykorzystującymi uboczne produkty pochodzenia zwierzecego, zgodnie z art. 23 rozporzadzenia 1069/2009,
  • Sprawuje nadzór nad rolniczym wykorzystaniem mączek mięsno - kostnych jako polepszaczy gleby oraz podmiotami stosującymi polepszacze gleby,
  • sprawuje nadzór nad eksportem, importem oraz handlem ubocznymi produktami pochodzenia zwierzecego,
  • sprawuje nadzór nad podmiotami zarejestrowanymi z rozporządzenia 183/2005,
  • Prowadzi listy podmiotów prowadzących działalność nadzorowana,
  • Pobieranie prób do badań,
  • Współpracuje przy wykonywaniu powierzonych zadań z właściwymi organami administracji rządowej i jednostkami samorządu terytorialnego oraz organami samorządu lekarsko-weterynaryjnego,
  • Wykonuje inne czynności zlecone przez Powiatowego Lekarza Weterynarii,
  • Prowadzi sprawozdawczość z zakresu powierzonych spraw,
  • Obsługuje programy informatyczne: TRACES NT, RPP, MONPASZ2,RASFF
  • Wystawia świadectwa zdrowia,

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe weterynaryjne
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Prawo wykonywania zawodu lekarza weterynarii,
  • Biegła obsługa komputera ,
  • Umiejętność współpracy,
  • Organizacja pracy własnej ,
  • Skuteczna komunikacja,
  • Rzetelność, terminowość, dokładność,
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • Znajomość ustawy o służbie cywilnej oraz o Inspekcji Weterynaryjnej
  • Znajomość ustawy o paszach
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego

Oferujemy

  • Dopłata do biletów na imprezy kulturalne
  • Dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników