Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024

Inspektor ds. Zespół Ewidencji, Rozliczeń i Zaopatrzenia

Komenda Powiatowa Policji w Łowiczu
  • Łowicz, łódzkie pow. łowicki

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Praca przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego czasu pracy.

Oświetlenie naturalne.

Praca biurowa.

Praca w systemie jednozmianowym.

Obsługa komputera.

Obsługa urządzeń biurowych.

  • Prowadzi postępowania szkodowe i regresowe.
  • Prowadzi ewidencję ilościową i gospodaruje sprzętem techniki policyjnej oraz sprzętem kwaterunkowym.
  • Wykonuje legalizację sprzętu techniki policyjnej.
  • Sporządza wykaz godzin nocnych.
  • Sporządza zapotrzebowanie na materiały biurowe, ewidencjonuje je i wydaje.
  • Realizuje zadania związane z obsługą transportową jednostki.

Wymagania

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego administracja publiczna.
  • Oświadczenie, że w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r, kandydat/kandydatka nie pracował/a, nie pełnił/a służby w organach bezpieczeństwa państwa i nie był/a współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów. Nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 01 sierpnia 1972 r. lub później.
  • Umiejętność pracy w zespole: współpraca z innymi pracownikami, dzielenie się wiedzą oraz informacjami.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność przekazywania informacji w sposób jasny, precyzyjny i zwięzły.
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Skuteczna komunikacja
  • Obsługa programów komputerowych, m. in. Microsoft Excel
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego gospodarka materiałowo-transportowa

Oferujemy

  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników