Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024
OEX Cursor S.A.

Brand Master – Koncern Tytoniowy

  • Krosno, podkarpackie pow. Krosno

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów w wyznaczonych miejscach
  • budowanie wizerunku marki na rynku
  • przekazywanie informacji marketingowych o prezentowanych produktach
  • aktywne pozyskiwanie nowych konsumentów dla marki

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność minimum 15 akcji w miesiącu po 5h (w tym weekendy)
  • przebojowość, energiczność i otwartość na nowe doświadczenia
  • łatwość nawiązywania kontaktów z innymi ludźmi
  • doświadczenie w sprzedaży
  • status studenta
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stawkę godzinową 29-50 zł brutto
  • dodatek za pracę w soboty 5 zł brutto/h
  • atrakcyjne bonusy
  • umowę zlecenie
  • elastyczne godziny pracy
  • bardzo miłą atmosferę pracy
  • profesjonalne szkolenia
  • stałą opiekę koordynatora projektu
  • kartę Multisport
  • przejrzysty proces rekrutacji

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pro People 02-235 Warszawa Równoległa 4a, NIP: 5223040789 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.