Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024

MALARZ / SZPACHLARZ

  • Norwegia zagranica

Malarz

Umowa o pracę

Pełny etat

ES-Perfekt

Poszukujemy fachowców do legalnej pracy w Norwegii na stanowisku:

MS/24

Obowiązki

  • malowanie i/lub szpachlowanie ręczne i maszynowe na budowach (ściany, sufity, elewacje, budynki mieszkalne i biurowe)

Wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w malowaniu i/lub szpachlowaniu
  • umiejętność pracy samodzielnej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego

Pracodawca norweski oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie: od 245 Nok/h
  • możliwy wielomiesięczny kontrakt
  • zjazdy ustalane indywidualnie
  • możliwe długie dni pracy
  • pracę w stabilnej dużej firmie
  • umowę na warunkach NORWESKICH
  • pomoc urzędowo-administracyjną
  • pomoc w zakwaterowaniu

  • Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim oraz załączanie referencji pisemnych lub telefonicznych: Aplikuj
  • W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez ES-Perfekt w celach przyszłych rekrutacji". *
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
  • Odwiedź nas nawww.facebook.com/esperfekt i dowiaduj się o pilnych ofertach jako pierwszy!
  • Telefony kontaktowe: 793 270 051; 793 270 227

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ES-Perfekt 95-200 Pabianice Partyzancka 80/92 lok. 12, NIP: 7292347813 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.