Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024

Asystent ds. zakupów

  • Cząstków Mazowiecki, mazowieckie pow. nowodworski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Zamawianie surowców i opakowań zgodnie z zapotrzebowaniem produkcji.
  • Wywoływanie ofert cenowych na surowce od dostawców.
  • Negocjacje warunków współpracy oraz budowanie i pootrzymywanie relacji z dostawcami.
  • Uzupełnianie danych w systemie, dbając o kompletność i poprawność informacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe.
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu Office.
  • Umiejętności budowania dobrych relacji z dostawcami.
  • Zaangażowanie, samodzielność i kreatywne podejście do prac.
  • Odpowiedzialność i sumienność.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Pakiet szkoleń wstępnych i wdrożeniowych.
  • Szansę na rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Dużą samodzielność działania.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Niezbędne narzędzia pracy.