Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.04.2024
Randstad Polska Sp. z o.o.

AML Analyst with German

  • Kraków, małopolskie

Analityk finansowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca zdalna

Praca od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Do you have first experience in the AML/KYC area? Do you speak German? Are you precise and analytical in your thinking?

Join an international organisation focused on the fight against money laundering and terrorist financing! Gain new experience and develop your skills!

Zakres obowiązków

  • monitor transactional activity to assess potential suspicious activity
  • verify the identity of clients for the purposes of performing Know your Customer (KYC) Procedures
  • interpret and implement client-operating policies regarding financial data
  • identify data anomalies and red flags for money laundering, terrorist financing, fraud, sanctions violations
  • submit written work product for review, make the requested adjustments as necessary, and apply the feedback going forward

Wymagania

  • good knowledge of English and German (B2)
  • first experience in AML area
  • oral communication skills
  • analytical, problem solving and organizational skills
  • multifunctionality, work independency and team spirit
  • good knowledge of MS Office

Oferujemy

  • possibility to work fully remotely
  • full training upon joining
  • buddy support for the first few weeks
  • full-time employment contract
  • attractive salary and benefits
  • opportunities to gain experience and further develop within the company
  • work in an international environment
  • possible start in April
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.