Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.04.2024
  • Inowrocław, kujawsko-pomorskie pow. inowrocławski
  • 4 300-6 100 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Asystent

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Poszukujemy pracownika na stanowisko pomocnika elektryka, wymagane wykształcenie elektryczne lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zakres obowiązków

  • układanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych
  • wykonywanie tras kablowych
  • prefabrykowanie rozdzielni NN
  • budowa linii kablowych NN/SN
  • budowa stacji transformatorowych

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziane wykształcenie elektryczne
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B
  • dyspozycyjność i obowiązkowość

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w zgranym, dynamicznym zespole
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • ciekawe i zróżnicowane realizacje
  • rozwój zawodowy, szkolenia
  • nastawienie na długoletnią współpracę
  • Administratorem danych osobowych jest ELPRIM KOMÓR Spółka Jawna 88-100 Inowrocław Poznańska 185A, NIP: 5562651544. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Elprim Komór spółka jawna w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.