Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.04.2024

Elektryk/Inżynier Serwisu

  • Krosno, podkarpackie pow. Krosno

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

SPLAST TRAVEL Sp. z o.o.
Grzegórzecka 67C,
31-559 Kraków, Polska

SPLAST Sp. z o.o. to wiodący przetwórca tworzyw sztucznych w Polsce oraz kluczowy dostawca dla branży motoryzacyjnej oraz elektronicznej. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Obowiązki

  • umiejętność diagnozowania awarii i uszkodzeń maszyn i urządzeń oraz źródeł ich pochodzenia
  • naprawa maszyn i urządzeń w zakresie elektryki/automatyki,
  • utrzymywanie we właściwym stanie technicznym urządzeń oraz instalacji i infrastruktury elektrycznej,
  • przeglądy instalacji elektrycznych,
  • uzbrajanie szafek elektrycznych,
  • instalacja nowych urządzeń elektrycznych,
  • nadzór nad częściami zamiennymi do maszyn i urządzeń,
  • prowadzenie prac prewencyjnych,
  • nadzór nad przestrzeganiem standardu 5S w warsztacie elektrycznym.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • uprawnienia SEP,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów z wymienionych wyżej zakresów,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją elektryczną (czytanie schematów elektrycznych i hydraulicznych),
  • zaangażowanie w pełnione obowiązki,
  • odpowiedzialność.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w firmie o silnej pozycji na rynku, działającej od wielu lat w branży tworzyw sztucznych,