Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.04.2024
2x3 S.A.

Pracownik produkcji

  • Choszczno, zachodniopomorskie pow. choszczeński

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Firma 2×3 S.A. istnieje na rynku od 1996 r. Z sukcesem zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją wysokiej jakości produktów komunikacji wizualnej z przeznaczeniem dla biura, szkoły, instytucji administracji publicznej, przedsiębiorstw różnych branż, rynku reklamowego, jak również do użytku domowego.
Charakterystyczną cechą naszej oferty jest jej elastyczność oraz szeroka gama produktów.

Siedziba firmy mieści się w Krzęcinie (woj. zachodniopomorskie).

Firma 2×3 S.A. istnieje na rynku od 1996 r. Z sukcesem zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją wysokiej jakości produktów komunikacji wizualnej z przeznaczeniem dla biur, szkół, instytucji administracji publicznej, przedsiębiorstw różnych branż, rynku reklamowego, jak również do użytku domowego. W firmie zatrudnionych jest ponad 300 osób.

Obowiązki

  • wykonywanie zleconych czynności w cyklu produkcyjnym
  • dbałość o przestrzeganie przepisów BHP i wewnętrznych zasad
  • dbałość o jakość produktów

Wymagania

  • zaangażowanie
  • sumienność
  • odpowiedzialność

Oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju
  • dojazd z wybranych miejscowości

  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

    W przypadku udzielenia większego zakresu danych osobowych naszej firmie, prosimy o dopisanie formułki: „Dołączenie do CV mojego zdjęcia, jak również podanie przeze mnie większego zakresu danych osobowych niż określone w art. 221 Kodeksu Pracy jest wyraźnym działaniem potwierdzającym moją zgodę na przetwarzania tych danych w celu rekrutacji.”

    W przypadku chęci przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji w naszej firmie, prosimy o dopisanie formułki:
     „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji.”