Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.04.2024

Inżynier jakości w Dziale Procesów Wtryskowych

  • Szczecin, zachodniopomorskie

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowych, wspomagająca fundusze emerytalne oraz kapitałowe, dochodzenia w sprawach odszkodowawczych (ocena ryzyka i szacowanie poniesionych strat).

Dla naszego klienta z branży medycznej szukamy obecnie Inżyniera Jakości w Dziale Procesów Wtryskowych. Jeśli interesuje Cię rozwiązywanie problemów jakościowych związanych z produkcją komponentów z tworzyw sztucznych, to ta oferta powinna Cię zainteresować.

Obowiązki

  • Wsparcie w rozwiązywaniu problemów jakościowych, głównie związanych z produkcją komponentów z tworzyw sztucznych (praca z materiałem niezgodnym, analiza reklamacji, inicjowanie raportów niezgodności).
  • Przeprowadzanie audytów w obszarze produkcyjnym oraz bezpośredni udział w audytach zewnętrznych i wewnętrznych
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej wyrobów

Wymagania

  • ukończone studia wyższe, mile widziane zarządzanie jakością/ inżynieria produkcji i/lub techniczne
  • znajomość rysunku technicznego
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • zainteresowanie zagadnieniami jakościowymi i produkcyjnymi

Warunki

  • umowa o pracę na czas określony
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • możliwość szerszego poznania działania firmy produkcyjnej, będziesz współpracował/a z różnymi obszarami organizacji
  • ciekawe i niepowtarzalne projekty, dające możliwości rozwoju i podejmowania interesujących wyzwań zawodowych
  • benefity (opieka medyczna; karty sportowe; dofinansowanie do nauki języków obcych; darmowy transport do pracy

  • Rozmowa z rekruterem
  • Rozmowa z Managerem
  • Decyzja i feedback