Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.04.2024
Tubądzin Management Group Sp. z o.o.

Specjalista ds. Finansów

  • Cedrowice-Parcela, łódzkie pow. zgierski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Grupa Tubądzin jest liderem polskiego rynku ceramicznego. W ciągu 36 lat działalności zmieniały się nasze płytki, ale nigdy nie zmieniła się pasja, z jaką je projektujemy i produkujemy.

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z bankami i innymi instytucjami finansowymi w zakresie organizacji finansowania działalności Spółki (kredyty, pożyczki, gwarancje, dofinansowania w ramach programów pomocowych itp.)
  • Bieżący monitoring dostępnych programów wsparcia finansowego
  • Opracowywanie wniosków kredytowych, pożyczkowych, wniosków o uzyskanie dofinansowania itp.
  • Analiza umów kredytowych, pożyczkowych, umów o udzielenie gwarancji / otwarcie akredytyw bankowych
  • Prowadzenie ewidencji ww. umów i nadzorowanie wynikających z tych umów rozliczeń
  • Bieżące planowanie przepływów finansowych, monitorowanie i bieżące zagospodarowywanie sald środków pieniężnych
  • Monitoring ekspozycji walutowej (transakcje wymiany walut)
  • Współpraca z działem prawnym i innymi komórkami merytorycznymi w zakresie analizy ryzyka finansowego umów gospodarczych
  • Współpraca z właściwymi komórkami merytorycznymi w projektach z obszaru ESG
  • Udział w pracach nad sporządzeniem budżetu Spółki i biznes planów wybranych przedsięwzięć
  • Udział w pracach związanych z opracowaniem dokumentacji podatkowej
  • Współpraca ze specjalną strefą ekonomiczną
  • Współpraca z ubezpieczycielami i monitoring umów ubezpieczeniowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, bankowość itp.)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Biegła znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność myślenia analitycznego
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania
  • Wysoka motywacja
  • Umiejętności współpracy w zespole
  • Zdolność do zaangażowania w długoterminowe projekty z odroczonym terminem uzyskiwanych efektów

  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Tubądzin Management Group Sp. z o.o. w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. Mam świadomość, że zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili odwołana, przy czym cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem”