Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.04.2024
KLGS Nowe Technologie Sp. z o.o.

Ustawiacz maszyn wtryskowych

  • Pcim, małopolskie pow. myślenicki

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad pracą wtryskarek i przezbrajanie form
  • Realizacja planów produkcyjnych, przeprowadzanie prób form
  • Uzupełnienie danych związanych z montażem i demontażem formy oraz wymaganymi czynnościami po zakończonej produkcji
  • Uruchomienie procesu produkcji poprzez ustawienie parametrów
  • Odpowiednie gospodarowanie powierzonymi materiałami i urządzeniami
  • Współpraca z Liderem jakości w celu zapewnienia prawidłowej jakości produkowanych wyrobów

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w obszarze ustawiania i regulacji maszyn wtryskowych lub do przyuczenia
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, w ruchu ciągłym
  • Mile widziana znajomości technologii wtryskiwania tworzyw sztucznych
  • Umiejętności szybkiego rozpoznawania i naprawy usterek maszyn
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć do ciągłego doskonalenia się i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

To oferujemy

  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanej wiedzy, umiejętności i kwalifikacji
  • Pracę w zgranym zespole i przyjazną atmosferę pracy
  • Pakiet benefitów pracowniczych (m. in. ubezpieczenie na życie oraz bony świąteczne, wsparcie prawnika, imprezy integracyjne, konkursy z nagrodami)
  • Ciągłą możliwość rozwoju i pogłębiania swoich umiejętności oraz kwalifikacji
  • Możliwość uzyskania uprawnień m.in. suwnice