Trener Wellness

ABC Odżywiania Gniezno ul. Matejki 23
  • Gniezno, wielkopolskie pow. gnieźnieński

Inny

Umowa o pracę

Dołącz do naszego zespołu jako Trener Wellness. Jeśli jesteś pasjonatem zdrowego stylu życia, lubisz motywować innych do osiągania ich celów zdrowotnych i chcesz wspierać innych w ich drodze do lepszego samopoczucia, to ta zajęcie jest dla Ciebie!

Wymagania

- Pasja do zdrowego i aktywnego stylu życia i odżywiania
- Chęć nauki i rozwijania się w obszarze suplementów diety i produktów zdrowotnych
- Pragnienie mentorowania innych w zakresie zdrowego żywienia
- Pozytywne podejście i zaangażowanie w osiąganie celów
- Zdolność do pracy z różnorodnymi grupami ludzi

Obowiązki:
- Indywidualne konsultacje z klientami w celu opracowania spersonalizowanych planów zdrowotnych
- Zarządzanie innymi trenerami
- Uczestnictwo w szkoleniach i spotkaniach branżowych
- Promowanie produktów i usług firmy wspierających zdrowy styl życia

Oferujemy

- Szkolenia i wsparcie w rozwoju zawodowym
- Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
- Konkurencyjne wynagrodzenie oraz premie za osiągnięcia

Jeśli jesteś gotowy/gotowa do pomagania innym osiągnąć lepsze zdrowie i dobre samopoczucie, czekamy na Twoje zgłoszenie. Wyślij swoje CV i list motywacyjny poprzez formularz zgłoszeniowy poniżej.

Termin składania aplikacji: 22.03.2024

Dołącz do nas i wspólnie pomagajmy innym cieszyć się pełnią zdrowia i szczęścia!
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)